Зовнішній блок кондиціонера

Для створення комфортного мікроклімату в будинку чи квартирі потрібно купити якісний кондиціонер. Необов’язково купувати кліматичну систему у повному складі (зовнішній блок + внутрішній блок), інтернет-магазин «Split.dp.ua» пропонує унікальну можливість придбати кондиціонери.

Зовнішні блоки кондиціонера:ціна, у.о.
1Зовнішній блок DAIKO-07 (R410)165
2Зовнішній блок SATURN – 07 (R410)165
4Зовнішній блок LARETTI-07 (R410)165
5Зовнішній блок COOPER HUNTER-09242
7Зовнішній блок DAIKO-09 (R410)176
8Зовнішній блок SATURN-09 (R410)176
10Зовнішній блок LARETTI-09 (R410)176
11Зовнішній блок DEKER-07 (R22)
12Зовнішній блок LG-09 (R22)
13Зовнішній блок SAMSUNG-09 (R410)269
14Зовнішній блок DAIKO-12 (R22)
15Зовнішній блок DAIKO-12 (R410)204
16Зовнішній блок SATURN-12 (R410)204
17Зовнішній блок SATURN ST12HR (R22) –
18Зовнішній блок ST-12 (R22) –
19Зовнішній блок West-12 (R410) труба 6/9204
20Зовнішній блок West-12 (R410) труба 6/12220
21Зовнішній блок LARETTI-12 (R410)215
22Зовнішній блок КУПЕР ХАНТЕР-12 (R410)264
23Зовнішній блок OSAKA-12 (R22) –
24Зовнішній блок HONDA-18 (R22)340
25Зовнішній блок SAMSUNG-12 (R410)нет
26Зовнішній блок DAIKO-18 (R410)308
27Зовнішній блок SATURN-18 (R410)308
28Зовнішній блок SATURN-18 (R22)330
29Зовнішній блок DAIKO-24 (R410)429
30Зовнішній блок HONDA-24 (R22)451
31Зовнішній блок SATURN -24 (R410)429
32Зовнішній блок SATURN-24 (R22)440
33Зовнішній блок Samsung-24(R22)495

 

Що являє собою зовнішній блок кондиціонера

Зовнішній (або, як його ще називають вуличний) блок – це функціонально важливий елемент повноцінної спліт-системи, який надійно фіксується на вулиці.

Основні завдання такого пристрою наступного:

 1. Охолодити підігрітий фреон, який спрямований із внутрішнього блоку.
 2. Повернути фреон у внутрішній блок після охолодження.

Від налагодженої роботи зовнішнього блоку залежить продуктивність, енергоефективність та інші не менш важливі експлуатаційні характеристики всієї системи кондиціювання.

Принцип роботи зовнішнього блоку кондиціонера

Основний принцип експлуатації сучасної спліт-системи базується на переміщенні тепла, а у ситуації зі стандартними видами кондиціонерів – переміщення повітряних мас із кімнати на вулицю.

В результаті робота кондиціонера полягає в наступному:

 • Фреон, який є основним холодоагентом, здатним поглинати тепло, транспортується у зовнішній блок.
 • Тут фреон проходить процес конденсації, а надлишок отриманого тепла відводиться надвір із застосуванням вентилятора в конструкції.

Поданий процес може здійснюватися і у зворотному напрямку, якщо кондиціонер може функціонувати і на обігрів.

Конструктивні особливості зовнішніх блоків у Дніпрі

Представлений функціональний елемент спліт-системи, замовити в Дніпрі, який може кожен бажаючий, скориставшись пошуком по сайту «Split.dp.ua», складається з наступного списку деталей:

 

КонденсаторЦя деталь бере участь у процесі перетворення фреону на необхідний агрегатний стан.
Дренажна трубаДопомагає виводити конденсат надвір.
ВентиляторВиконує обдув конденсатора.
Штуцерні кріпленняВідповідають за надійну фіксацію мідних труб, за рахунок яких відбувається з’єднання двох блоків – зовнішнього та внутрішнього.
КомпресорДопомагає стискати фреон під час роботи та сприяє його подальшому переміщенню по холодильному контуру.
ҐратиНе менш важливий елемент у конструкції, який оберігає зовнішній блок від пилу, листя, всіляких комах та іншого бруду з вулиці.

Наприклад:

 1. У кондиціонерах інверторного типу часто встановлюють плати електронного типу. Основне завдання такої плати полягає в оптимізації роботи спліт-системи внаслідок різких температурних перепадів у вуличному блоці. Такі клапани знайшли застосування в кондиціонерах, здатних працювати і на обігрів, і на охолодження повітря в приміщенні.
 2. Спеціальні козирки, що захищають зовнішній блок від різних атмосферних опадів. Адже така конструкція вважається найбільш уразливою у системі кондиціювання через своє місце розташування.
 1. Пристрої відтайки – чудовий захист від інею, зледеніння пристрою в зимовий період.

Замовляючи якісні зовнішні блоки у Дніпрі, кожен покупець має можливість проконсультуватися зі спеціалістами нашого інтернет-магазину «Split.dp.ua». Фахівці підкажуть, які елементи вважаються важливими та допоміжними у конструкції блоку, а від яких можна відмовитись.

Як вибрати потрібну модель зовнішнього блоку

Приймаючи рішення вибрати надійний та якісний зовнішній блок від перевірених компаній-виробників, рекомендується спочатку врахувати декілька важливих критеріїв:

ГабаритиРозміри блоку безпосередньо залежать від початкових показників потужності: чим потужніша система, тим більший зовнішній блок. Наприклад, стандартні розміри зовнішнього блоку з показниками потужності від 3,5 кВт становлять 55х76,5х28,5 см. Щодо ваги, цей показник варіюється в межах 12-25 кг.
Показники потужностіПотужність залежить від площі кімнати, яку потрібно охолоджувати або навпаки обігрівати.
Рівень шумуНезважаючи на те, що зовнішній блок буде розташований на вулиці, рівень шуму є не менш важливим критерієм (особливо для мешканців багатоквартирного будинку). Допустимий рівень шуму становить 33 дБ, при якому шум від працюючого кондиціонера не доставлятиме дискомфорт іншим мешканцям будинку.

Вибрати та замовити відповідну модель зовнішнього блоку можна у Дніпропетровську, звернувшись за допомогою до нашого магазину. Широкий асортимент дозволяє кожному покупцю знайти ідеальне рішення з урахуванням технічних показників та попередньо виділеного бюджету.

Оперативний монтаж зовнішнього блоку у Дніпрі

При виконанні монтажних робіт рекомендується заручитися підтримкою досвідчених фахівців компанії Split.dp.ua, готових провести оперативну установку зазначеної кількості блоків.

Щоб забезпечити якісну та злагоджену роботу всієї системи, потрібно пам’ятати про кілька важливих рекомендацій:

 1. Необхідно використовувати надійні та міцні кронштейни, кількість та товщина яких залежать від точної ваги вуличного блоку.
 2. Оптимальним вважається відстань від зовнішнього блоку до поверхні стіни близько 20-25 см.
 3. При виборі місця встановлення зовнішнього блоку потрібно спочатку враховувати точне місце розташування внутрішнього блоку – дистанція повинна бути такою, щоб можна було зручно прокладати всі комунікації.
 4. Після завершення монтажних робіт важливо залишити вільний доступ до лівої частини вуличного блоку. Адже саме тут розташовані всі фреонові крани для зручної заправки кондиціонера, знаходиться клемна коробка для електропідключення.

Відмінною альтернативою вважається допомога кваліфікованих майстрів, які готові запропонувати власну допомогу для правильного виконання всіх поставлених перед ними завдань.

Ремонтні роботи зовнішнього блоку

Поломка зовнішнього блоку може статися з двох поширених причин: виходу з ладу механічної частини пристрою або поломки електронної системи. Виходячи з цього, варто розрізняти несправності, що стосуються холодильного модуля (у першому випадку) або збої в роботі плати керування електричного ланцюга (у другому випадку).

Важливо розглянути докладніше найпоширеніші причини та особливості поломки зовнішніх блоків, внаслідок яких варто викликати майстра:

Поломки механічного характеруСеред основних причин варто виділити випадки, коли вуличний блок промерзає, коли в процесі експлуатації користувач може почути нехарактерний шум, блок починає вібрувати. На платах можна побачити сліди від масла, а обдування теплообмінника недостатньо сильне.
Відсутність регулярного обслуговування системи призводить до того, що міститься велика кількість вологи, повітря або навіть фреону. Досить часто засмічуються тонкі капілярні трубки.
Несправності в електроніціЗбій у роботі плати управління вважається найбільш поширеною поломкою, яка не залежить від моделі зовнішнього блоку. Дізнатися про наявність такої проблеми користувач зможе завдяки спеціальним кодам та світлодіодним лампочкам, які знаходяться на панелі внутрішнього блоку.
Якщо згоріла плата, із зовнішнього блоку може йти дим під час увімкнення кондиціонера. Також наявність диму може свідчити і про те, що вийшов з ладу двигун, вентилятор або зламався компресор.

Моделі зовнішніх блоків

Різні компанії-виробники пропонують у продаж різноманітний асортимент зовнішніх блоків. Ціновий сегмент досить широкий: починаючи з бюджетних моделей і закінчуючи дорогими моделями преміум-класу. Усі блоки відрізняються розмірами та показниками потужності. У цьому кожен пристрій має певний набір власних технологічних особливостей.

З цієї причини все більше покупців звертаються за допомогою до майстрів Split.dp.ua з метою отримання консультації. Таким чином, вдасться підібрати дійсно відповідну модель, яка забезпечить необхідний рівень продуктивності та працюватиме протягом тривалого часу.

Особливості системи

Вивчаючи особливості будови зовнішнього блоку, важливо відзначити, що даний агрегат має:

 • режимом осушення;
 • режимом охолодження повітряних мас;
 • вентиляцією повітря;
 • режим автоматичної роботи.

При цьому зовнішні блоки від різних виробників відрізняються привабливим дизайном. Незважаючи на те, що такі пристрої знаходяться на зовнішній стороні будівель, їх дизайн також відіграє важливу роль.

До одного модуля може бути підключено в середньому від 1 до 8 внутрішніх блоків різних конфігурації. В результаті вдасться створити основу мультизональної спліт-системи.

За наявності регуляції продуктивності інверторного типу вдається забезпечити швидкий вихід кондиціонера на необхідний робочий режим, а також зменшення швидкості експлуатації компресора. Таким чином, відбувається суттєва економія електроенергії без втрати якості роботи системи.

Сучасні зовнішні блоки відрізняються відносно низькими показниками вібрації шуму за рахунок застосування оптимізованих стабілізаторів. Завдяки плавному розподілу повітря всередині агрегату відбувається мінімальний дотик вентилятора з повітряними масами.

Як і де купити зовнішні блоки з доставкою

У процесі вибору якісних та сучасних зовнішніх блоків рекомендується звертатися до досвідчених майстрів, які точно знають, як придбати недорогий агрегат із високими експлуатаційними характеристиками.

В асортименті інтернет-магазину «Split.dp.ua» запропоновані моделі від таких популярних брендів:

 • Samsung;
 • DAIKO;
 • Saturn;
 • Laretti;
 • Cooper&Hunter;
 • Deker;
 • LG та інші.

Процедура вибору відповідної моделі здійснюється з урахуванням наступної важливої ​​інформації:

 1. Яка кількість внутрішніх блоків буде підключена до зовнішнього блоку.
 2. Які показники потужності потрібні.
 3. Де і як необхідно встановити зовнішній блок.
 4. Виділений бюджет для придбання.

Жителі та гості Дніпра можуть скористатись цікавою пропозицією – безкоштовна доставка блоку по місту при замовленні послуги установки системи. Також, можливий варіант самовивозу після попереднього узгодження часу та дати, коли можна забрати зовнішній блок зі складу. Для решти клієнтів запропонована оперативна доставка по Україні за допомогою служби «Нова Пошта».