Чищення кондиціонерів

ОБСЛУГОВУВАННЯ

Чищення кондиціонерів

500/600 грн.

Дозаправка фреоном

150/200 грн. за 100 грам.

Для правильної та ефективної роботи кліматичного обладнання потрібно забезпечити регулярне обслуговування, яке полягає в обов’язковому чищенні всієї спліт-системи. За відсутності виконання процедури чищення користувачі часто стикаються з дуже поширеними проблемами, наслідками – поломка техніки та несправність окремо взятих комплектуючих, які недопрацювали належний термін.

Кожен майстер неодмінно вкаже на те, що саме комплексне чищення кондиціонерів вважається важливою умовою, без якої важко уявити продуктивну експлуатацію системи кондиціювання. Проте довіряти виконання всіх процесів рекомендується справжнім професіоналам команди Split.dp.ua у Дніпрі. Це пов’язано з тим, що команда фахівців має необхідний досвід роботи, а також певний набір інструментів, призначених для чищення різних моделей.

Власники кліматичної техніки можуть власноруч вимити встановлені пилові фільтри всередині кімнатного блоку. У такому випадку можна уникнути додаткового застосування будь-яких інструментів. Залежно від частоти включення кондиціонера таку процедуру потрібно організувати 1 раз на 2-3 місяці.

Що стосується комплексного чищення кондиціонерів, представлений процес слід проводити щонайменше щороку. Найчастіше всі спроби самостійного чищення закінчуються поломкою окремих деталей у конструкції обладнання. З цієї причини для економії рекомендується довіряти проведення всіх запланованих робіт справжній команді професіоналів. Таким чином, кожен власник техніки зможе виключити можливість поломки комплектуючих та виділення грошей на дорогий ремонт.

Професійне чищення кондиціонерів у Дніпрі: пропозиції від фахівців

Важливою перевагою організації чищення кліматичної техніки є відсутність необхідності виконувати демонтаж блоків з метою їхнього відправлення майстру. Це пов’язано з тим, що компанія Split.dp.ua пропонує послугу професійного чищення кондиціонерів у Дніпрі з виїздом майстра за вказаною адресою. Не потрібно витрачати свій дорогоцінний час, щоб особисто привезти всі блоки, а потім чекати, коли їх можна забрати назад.

В результаті, кожен клієнт може розраховувати на наступний список робочих процесів:

 • Майстер уважно оглядає спліт-систему, оцінюючи загальний технічний стан всього блоку.
 • Здійснюється перевірка магістралі, за якою циркулює холодоагент (фреон), на герметичність усієї конструкції.
 • Здійснює процедуру чищення радіатора, теплообмінника в основі зовнішнього блоку. Внаслідок виконання завдання не обійтися без застосування професійного обладнання KARHER.
 • У блоці, розташованому в кімнаті, необхідно чистити випарник.
 • Чищення дренажної системи та всього корпусу кімнатного блоку.
 • Майстри здійснюють чищення всіх встановлених фільтрів у системі кондиціонування.
 • Проводиться обов’язковий процес чищення крильчатки.
 • Організація процедури дезінфекції з метою позбавлення мікробів і різних алергенів, яких найчастіше можна зустріти на елементах повітророздачі.

По завершенні всіх вищевказаних процесів майстер обов’язково перевіряє температуру повітряних мас, що надходять у кімнату з кімнатного блоку. Важливо відзначити той факт, що перед виконанням професійного чищення кондиціонерів у Дніпрі обов’язково слід здійснити діагностику всієї конструкції.

Чищення кондиціонерів у Дніпропетровську від команди «Split.dp.ua» за вигідними цінами.

Однією з основних причин, через яку дедалі більшу кількість мешканців та гостей Дніпра обирають послуги нашої компанії «Split.dp.ua», є демократична вартість. На даний момент замовити послугу чищення кондиціонерів може кожен бажаючий, скориставшись вигідною пропозицією: чищення спліт-систем за 600 грн. незалежно від конкретної моделі.

Проте остаточна вартість може дещо змінитись, залежно від можливості додаткового застосування різних витратних матеріалів. Тому фахівець перед тим, як приступити до чищення кондиціонерів, виконує такі етапи:

 1. Здійснює обов’язкову процедуру діагностики.
 2. Визначає наявність/відсутність будь-яких поломок у системі кондиціювання.
 3. Після обговорення всіх нюансів із клієнтом приступає до проведення ремонтних робіт.

Таким чином, дізнатися про точну вартість чищення кондиціонера в Дніпрі можна після діагностики. Адже процес обслуговування обладнання рекомендується проводити лише для працюючої спліт-системи.

Важливість проведення процедури чищення кондиціонерів

Через ігнорування базових правил, що стосується регулярного обслуговування системи, власники кондиціонерів часто стикаються з проблемами в роботі одного або відразу кількох блоків. Щоб гарантувати підтримку сприятливої ​​атмосфери навіть у закритій будівлі, неможливо відмовитися від професійного чищення кондиціонерів у Дніпрі. Це з тим, що у поверхні фільтрів накопичується величезний шар пилу, бруду, різних алергенів та інше.

Наявний шар негативно впливає не тільки на якість повітряних мас, які надходять до приміщення, але й стає причиною поступової поломки комплектуючих у конструкції блоків. Ігнорування такої проблеми на поверхні фільтрів з часом призведе до того, що в кімнаті при включенні кондиціонера багато людей відчуватимуть неприємний запах вогкості.

Також відбувається поступовий збій у роботі системи, техніка перестає якісно виконувати свої завдання – не охолоджує або не обігріває кімнату. У такому разі не рекомендується продовжувати експлуатувати спліт-систему у попередньому робочому режимі.

Чищення та заправка кондиціонерів: всілякі послуги комплексного обслуговування

Під комплексним обслуговуванням кліматичної техніки прийнято розглядати відразу кілька процесів, спрямованих на догляд блоків кондиціонера. Одними з найпоширеніших послуг вважаються чищення та заправка кондиціонерів, які найчастіше виконуються одночасно:

 • Якщо спліт-система регулярно функціонує протягом усього року, тоді чистити внутрішній та зовнішній блоки потрібно 2 рази на рік (перед літнім та зимовим сезоном).
 • Перевірку кількості фреону в системі потрібно проводити 1 раз на 1,5-2 роки. За потребою виконується процедура дозаправки.

Звертаючись за допомогою до компанії «Split.dp.ua», кожен клієнт може розраховувати на демократичну вартість чищення кондиціонерів у Дніпрі, скориставшись також додатковою послугою дозаправки. Переваги комплексного обслуговування очевидні, оскільки доведеться повторно викликати майстра через короткий проміжок времени. В результаті можна швидко та якісно підготувати спліт-систему до тривалої експлуатації.

Наслідки невчасного чищення настінних кондиціонерів

На верхній частині теплообмінника з часом накопичується великий шар бруду, пилу та іншого сміття, що може забити дренажну систему. Крім того, така кількість пилу негативно позначається на роботі всієї системи фільтрів, на підшипниках двигуна та інших життєво важливих комплектуючих сучасної спліт-системи.

Внаслідок цього власник кліматичного обладнання часто стикається з наступним списком небажаних наслідків:

 • Кондиціонер починає споживати більше електроенергії, ніж зазвичай. Таким чином, рахунки за електрику помітно збільшуються порівняно з минулими показниками.
 • Відбувається порушення теплового балансу, адже фреон більше не може випаровуватись у попередній кількості. З цієї причини зменшується швидкість циркуляції фреону у спеціальній магістралі.
 • Компресор починає сильно перегріватись у процесі тривалої експлуатації кліматичної техніки. При підвищенні температури здійснюється термічне розкладання такого витратного матеріалу, як масло. В результаті з часом відзначають заклинювання компресора.

Усередині кімнатного блоку відбуваються кардинальні зміни: з’являється грибок, що призводить до поширення неприємних запахів. При частому вдиханні таких повітряних потоків у людини може виникати задушливий кашель, зазначають прояви алергічних реакцій, погіршується самопочуття.

Порівняно з кімнатним блоком, вуличний блок набагато швидше забруднюється – це пов’язано з його місцем розташування. На вулиці на нього негативно впливають різні погодні умови, постійні вітри несуть із собою величезну кількість пилу, дрібних гілок, тополиного пуху. Все це моментально виявляється всередині модуля, тому користувач може відзначити кардинальне зниження потужності, і неможливість експлуатувати кондиціонер в колишніх умовах.

Викликати майстри з чищення кондиціонера: чищення кімнатного блоку

Незважаючи на загальноприйняті правила та норми, що стосуються чищення кондиціонерів, деякі користувачі вважають, що ця послуга потребує виключно зовнішнього блоку. Це пояснюється тим, що внутрішній блок знаходиться в кімнаті, тому надійно захищений від різних частинок пилу, бруду та іншого сміття. Однак така думка помилкова: повітря з вулиці проходить через усі комунікації та надходить у внутрішній блок кондиціонера, де є комплект фільтрів. Крім того, при постійному провітрюванні будівлі в кімнату також проникає забруднене повітря, яке через внутрішній блок прямує до зовнішнього модуля та виходить на вулицю.

Тому при регулярній експлуатації кліматичної техніки потрібно замовити послугу професійного чищення та заправлення кондиціонерів. Причому зрозуміти, коли необхідно скористатися допомогою майстрів досить легко:

 • Під час регулярної експлуатації техніки можна почути гул і тріск, що лунає з внутрішнього блоку.
 • З внутрішнього блоку по стіні починає стікати вода (або капає на підлогу, інші предмети меблів, встановлені під кондиціонером).
 • При включенні системи через кілька хвилин у приміщенні можна почути неприємний запах (найчастіше йдеться про запах вогкості).
 • Під час роботи кондиціонера можна почути звук булькаючої води.

Проте остання причина не завжди вказує на наявність проблеми. Адже звуки, що булькають, виникають також і при циркуляції фреону в системі. Щоб визначити конкретну причину поломки, потрібно скористатися за допомогою наших професіоналів – майстрів компанії Split.dp.ua.

Виклик майстра для чищення набору фільтрів у спліт-системі

Фільтри є одним з головних сітчастих елементів в спліт-системі, який потребує постійного чищення. При щоденній експлуатації кліматичного обладнання фільтру слід мити через кожні 2-3 місяці. Причому виконання цієї процедури зовсім необов’язково викликати майстра.

У всіх сучасних кондиціонерах набір фільтрів розташований усередині кімнатного блоку та «захований», безпосередньо під кришкою корпусу. Конструктивно такі фільтри є сітчастою основою, що має спеціальні перегородки з пластику. Щодо оптимальної кількості фільтрів, найчастіше виробники доповнюють спліт-системи 1-3 сітками.

Якщо користувач не має досвіду розбирання блоку та чищення фільтрів, можна скористатися професійною допомогою та консультацією майстрів «Split.dp.ua»:

 • Щоб зняти всі фільтри, потрібно зняти або підняти (залежно від моделі кондиціонера) кришку блоку.
 • Для чищення фільтрів використовуються різні інструменти, серед яких варто відзначити наявність спеціальної щітки, пилососа та ємності з теплою водою.
 • Сушіння сіток відбувається без використання фену, радіаторів опалення та інших додаткових приладів.

У кожній моделі спліт-системи фільтри можуть відрізнятися також за розмірами, формою. Незважаючи на ці відмінності, процедура чищення залишається незмінною.

Як правильно доглядати за кондиціонером: миття, чищення

Послуга чищення кондиціонера в Дніпрі має на увазі виконання процесу миття важливих комплектуючих в системі. Як правило, миття стосується правильного догляду за дренажною системою, де особливу увагу слід приділити такому набору компонентів:

 • Піддон – це спеціальна ванна, в яку стікає вода з теплообмінника.
 • Трубка – відповідний канал, завдання якого полягає у ефективному відведенні зібраного конденсату надвір.

Процедура миття виконується досвідченими майстрами, які враховують певну послідовність усіх запланованих етапів:

 1. Насамперед потрібно акуратно зняти піддон, розкручуючи набір саморізів, що фіксують цю ванну (виробник використовує від 3 до 4 саморізів).
 2. Далі, потрібно зняти роз’єм, що фіксує піддон з платою – майстер здійснює від’єднання ванни від трубки.
 3. Миття ванни може здійснюватися під краном з холодною або теплою водою.

Дренажні канали також слід очистити від можливого скупчення пилу, бруду та іншого сміття. У такому разі не обійтись без застосування сильних потоків повітряних мас. Для процедури продування потрібна допомога пилососа або компресора, який приєднують до патрубка. Щоб випадково не пошкодити деталі, рекомендується контролювати силу подачі повітря. Зробити це може лише справжній професіонал.

В результаті проведення якісної процедури мийки вдасться легко позбутися грибка, пилу, мікробів та іншого сміття. Для більшої ефективності промивання комплектуючих здійснюють теплою водою.

Перевірені способи чищення вентилятора

У процесі виконання чищення кондиціонера не обійтися без виконання та якісного догляду за вентилятором. Майстри вдаються до одного з двох можливих варіантів такого чищення. Вибір відповідного методу залежить від кількох важливих факторів:

 1. Модель кліматичного устаткування, її конструктивні особливості.
 2. Кріплення вентилятора.

Перший метод догляду за вентилятором є актуальним, якщо кліматичне обладнання було зафіксовано таким чином, що під час чищення немає можливості легко від’єднати крильчатку.

Внаслідок застосування даного методу майстер з чищення кондиціонерів у Дніпрі виїжджає за вказаною адресою з метою виконання наступного списку важливих завдань:

 1. Потрібно зняти всі набори фільтрів, щоб скористатися пилососом для їх чищення від пилу і бруду. Саме пилосос допоможе позбавитися сухих частинок пилу, виключаючи їх поширення по всій кімнаті.
 2. На поверхню всіх лопатей встановленого барабана потрібно рівномірно розподілити заздалегідь підготовлений мильний розчин. Для максимальної зручності можна скористатися спеціальним пензлем, довгий ворс якого допоможе проникнути у всі частини конструкції. Щоб обробити всі лопаті, барабан можна акуратно провертати руками.
 3. Наступним кроком є ​​включення спліт-системи у роботу. Щоб залишки мильного засобу не бризкали по всьому приміщенню, під решітку дифузора потрібно підстелити невеликий відрізок плівки або клейонки.

Замість стандартного мильного розчину рекомендується також скористатися і спеціальними антибактеріальними засобами, які допоможуть позбавитися мікробів і навіть частинок вірусу.

Якщо ж конструкція спліт-системи дозволяє легко витягти крильчатку з пристрою, можна скористатися другим методом чищення вентилятора. З огляду на цей факт, зазначають, що цей спосіб вважається більш ефективним та надійним.

Процедура зняття комплектуючих виглядає так:

 1. Потрібно викрутити кришку (передню частину) внутрішнього блоку.
 2. Акуратно виймаємо піддон, тому що в ньому може знаходитися певна кількість рідини (конденсату, що накопичився). При цьому піддон важливо зняти з плати, від’єднуючи його від усіх шлангів та трубок.
 3. Щоб побачити розташування стопорного гвинта, потрібно руками трохи прокрутити барабан. У більшості сучасних моделей гвинт знаходиться на стику двигуна та барабана.
 4. Відгинаючи випарник убік, дістаємо гвинт.
 5. Як тільки всі процеси були завершені, відбувається процедура збирання комплектуючих у зворотній послідовності.

При самостійному чищенні вентилятора власники спліт-систем найчастіше стикаються з поломкою кліматичної техніки. Як правило, такі проблеми виникають через порушення основних правил вилучення крильчатки.

Правильний догляд за радіатором та теплообмінником

Незважаючи на те, що поверхневе чищення теплообмінника, радіатора може виконати навіть недосвідчений власник кондиціонера, глибоке очищення рекомендується довіряти виключно кваліфікованим майстрам. Насамперед це пов’язано з особливими складнощами, з якими зіткнеться користувач під час розбирання конструкції та її подальшого збирання.

Компанія «Split.dp.ua» пропонує своїм клієнтам унікальну можливість – викликати майстра для чищення фільтра кондиціонера, а також інших не менш важливих елементів системи. Щоб розібратися з питанням, як відбувається процедура догляду за радіатором, теплообмінником, необхідно ознайомитися з певною послідовністю етапів:

 • Щоб зняти набір фільтрів, потрібно спочатку від’єднати лицьову панель внутрішнього блоку спліт-системи.
 • Процес очищення радіатора, теплообмінника потрібно здійснювати за допомогою спеціальної щітки: завдяки наявності довгого ворсу вдається легко проникнути навіть у важкодоступні ділянки конструкції. Однак мало мати при собі таку щітку, потрібно також навчитися правильно використовувати цей інструмент: рухи щіткою повинні виконуватися згори донизу. Таким чином, виключити можливе пошкодження тонких пластин в основі теплообмінника.
 • По всій поверхні потрібно рівномірно розподілити мильний розчин або антисептичний засіб. Найкраще скористатися допомогою розпилювача, щоб обробити кожну з ділянок конструкції.
 • Наступний крок – увімкнення спліт-системи в роботу, вибираючи режим рециркуляції. При цьому потрібно вибрати та встановити мінімальний температурний режим.
 • Як тільки пристрій почне функціонувати, майстер розпорошує антисептик у зоні всмоктування повітря. Проте варто розпорошувати засіб не на радіатор, а біля нього.

У деяких ситуаціях не обійтися без обов’язкового застосування пароочисника. Найчастіше цей прилад знадобиться за наявності бруду або плівки на верхній частині теплообмінника. Тому не обійтися без використання такої популярної та затребуваної послуги, як виклик майстра для чищення фільтра кондиціонера. Щоб заощадити і отримати якісний сервіс, завжди можна скористатися комплексним обслуговуванням кліматичного обладнання.

Чищення вуличного блоку кондиціонера у Дніпрі

Враховуючи експлуатаційні умови кліматичної техніки, зовнішній блок відноситься до списку важливих елементів спліт-системи, що зазнає постійного забруднення. За відсутності захисного козирка блок вважається незахищеним, тому набагато швидше забруднюється внаслідок різних погодних умов.

Якщо говорити про комплексне обслуговування кондиціонерів, рекомендується проводити одночасне чищення двох блоків. Адже при очищенні лише внутрішнього блоку, користувач упускає той факт, що забруднений зовнішній блок також може негативно позначатися на якості роботи всієї системи кондиціювання і навпаки.

Майстри з чищення кондиціонерів у Дніпрі з виїздом пропонують своїм клієнтам виконання наступного списку корисних та необхідних процедур:

 • Підготовка кліматичної техніки до проведення операцій, спрямованих на чищення – потрібно відключити спліт-систему від подачі електрики та зняти захисний кожух із блоку.
 • Листя, гілки та інше велике сміття можна прибрати за допомогою спеціальної щітки або пилососа.
 • Використовуючи заздалегідь підготовлену теплу воду або мильний розчин, потрібно акуратно промити лопаті вентилятора.
 • Для миття радіатора не обійтися без такого корисного інструменту, як парогенератор. За допомогою шланга здійснюється подача води під невеликим тиском. Н слід стежити за виконанням даного процесу, щоб випадковим чином не допустити попадання вологи в електричні компоненти модуля.

Особливі складнощі в процесі чищення вуличного блоку стосуються насамперед місця його розташування. Особливо це актуально для власників квартир, які знаходяться вище другого-третього поверху. Тому з метою безпеки рекомендується заручитись підтримкою команди фахівців.

Виклик досвідчених майстрів з чищення кондиціонерів з виїздом додому у Дніпрі

Сьогодні настінні кондиціонери можна зустріти практично у будь-якому приміщенні – житловому, комерційному, торговому. Завдяки такій різноманітності спліт-систем, можна підібрати ідеальне рішення для створення та підтримки оптимального мікроклімату в закритому приміщенні, враховуючи температуру повітря за вікном та конкретний сезон. Незважаючи на обрану модель кліматичної техніки, важливо організувати регулярне комплексне обслуговування.

Тому слід приділити увагу виконанню наступних процесів:

 • миття окремих комплектуючих;
 • чищення всіх деталей, у яких накопичується пил, бруд, може з’явитися грибок;
 • дозаправка системи фреоном.

Наш майстер з очищення кондиціонерів у Дніпрі з виїздом має всі необхідні прилади, матеріали та інструменти, за допомогою яких виконується процедура обов’язкової діагностики. Адже далеко не завжди поломка техніки виникає лише через забруднення блоків. Тому часто трапляються ситуації, коли навіть за грамотно проведеного чищення, кліматичне обладнання продовжує працювати зі збоями.

Для виклику майстра необхідно зв’язатися з менеджерами компанії «Split.dp.ua», які готові виїхати за вказаною адресою з урахуванням визначеної дати та часу. Причому майстри проводять комплексне обслуговування спліт-систем від різних брендів: ми обслуговуємо різні кондиціонери, незалежно від того, були вони куплені в нашому магазині чи ні. Додатково, клієнт може розраховувати на надання консультацій від команди фахівців, готових відповісти на будь-які запитання клієнта.

Основні етапи професійного чищення кондиціонера

Ще одним важливим доказом того, що проведення процедури чищення кондиціонера дуже складно провести самостійно, є використання спеціальних інструментів. Виходячи зі всього необхідного арсеналу, що застосовується для чищення системи кондиціювання, виділяють такі етапи:

 1. Обробка деталей парою. Продування конструкції та всіх її деталей здійснюється парою, яка подається під високим тиском. Причому подача пари здійснюється з температурою +160 градусів та при тиску в 3 Бар. В результаті вдається добитися відразу кількох поставлених завдань: за рахунок тиску можна позбутися сухого пилу та бруду, а завдяки високотемпературній обробці видаляються мікроби та вірусні частки.
 2. Застосування антибактеріальних складів. Майстри вдаються до використання екологічно чистих засобів, які допомагають видаляти віруси, різні мікроорганізми та грибок.
 3. Миття з використанням спеціального приладу. Промивання допомагає очистити вуличний блок від скупчення тополиного пуху, бруду та іншого сміття.

Всі вищевказані етапи позитивно впливають на подальшу правильну роботу кліматичної техніки.

Навіщо проводити обробку парою

Основне завдання, яке стоїть перед майстром, який використовує пару під високим тиском – позбавитися вірусів, мікробів, грибка, цвілі та всіляких бактерій. Для максимальної ефективності часто гарячу пару поєднують з різними дезінфікуючими засобами. Виконати цю процедуру допоможе тільки якісний парогенератор, тому самостійно очистити всі комплектуючі парою у користувача спліт-системи не вийде.

Особливу увагу команда майстрів звертає на обробку внутрішнього блоку, в якому є такі важливі елементи конструкції, як:

 1. теплообмінник;
 2. радіатор;
 3. випарник;
 4. набір фільтрів.

Додатково обробці парою також піддається вентилятор. В результаті можна говорити про необхідний антибактеріальний ефект. Завдяки тому, що подача пари здійснюється під тиском, можна обробляти навіть важкодоступні ділянки.

Стандартне сервісне обслуговування кондиціонерів

На остаточну вартість чищення кондиціонерів впливає певна кількість завдань, із якими необхідно впоратися у ході комплексного обслуговування. З цієї причини компанія Split.dp.ua пропонує відразу кілька актуальних пакетів послуг, які умовно можна розділити на дві категорії: стандартне обслуговування та додаткові послуги.

До списку робіт, характерних для стандартного обслуговування, включено:

 • Чистка всього набору сітчастих фільтрів, які є у конструкції внутрішнього блоку.
 • Чищення турбіни, розташованої у кімнатному модулі.
 • Проведення процедури дезінфекції та подальшого чищення випарника у внутрішньому блоці з використанням сучасного приладу – парогенератора.
 • Чистка випарника, що знаходиться у вуличному блоці спліт-системи.
 • Перевірити робочий тиск в агрегаті.
 • Дозаправка кліматичного обладнання із застосуванням екологічно безпечного фреону, не здатного зруйнувати озоновий шар.

Ознайомитись із актуальною ціновою політикою нашої компанії може кожен охочий. Для цього достатньо зайти на сайт компанії або зателефонувати на номери телефону. Другий спосіб дозволяє отримати додаткову консультацію від менеджерів з певних питань.

Скільки часу триває процедура чищення спліт-системи

Точний час, виділений для проведення процедури чищення, безпосередньо залежить від особливостей розташування кліматичного устаткування, і навіть від ступеня забруднення фільтрів, інших внутрішніх комплектуючих у двох блоках. У середньому за 30-40 хвилин майстер може впоратися з комплексним чищенням кондиціонера, маючи при собі весь необхідний інвентар для якісного виконання поставленого завдання.

Викликаючи спеціаліста за вказаною адресою, клієнт разом із менеджером зможуть підібрати найбільш зручний день та час для приїзду майстра. По завершенню виконаної роботи вдається:

 • Забезпечити правильний процес охолодження/обігріву повітряних мас у кімнаті.
 • Позбутися неприємного запаху, який доноситься з внутрішнього блоку при включенні кліматичної техніки.
 • Зменшити шум роботи агрегату.
 • Виключити можливість постійного накопичення вологи на внутрішньому блоці.

В результаті ви знову зможете насолоджуватися здоровим мікрокліматом і оптимальним температурним режимом в офісі, квартирі, будинку або на дачі.

Основні причини виходу з ладу сучасного кондиціонера

Згідно зі статистикою, доведено, що однією з найпоширеніших причин поломки кліматичної техніки є її забруднення та відсутність необхідного регулярного обслуговування, а саме – чищення. При попаданні великої кількості бруду, пилу та іншого сміття, що знаходиться на решітках радіатора, відбувається істотна втрата потужності спліт-системи, що може досягати до 30%. Такі наслідки пояснюються тим, що температурний датчик фіксує перегрів компресора через недостатній теплообмін. В результаті компресор «відмовляється» продовжувати роботу та автоматично зупиняється.

Зрозуміти, що настав час замовити послугу чищення спліт-системи, нескладно. При роботі техніка за кілька хвилин починає виділяти неприємний запах, який швидко поширюється по всьому периметру приміщення. Це з утворенням конденсату, поверхні якого поступово збирається пил. Таке середовище є ідеальним для активного розмноження бактерій.

В результаті забруднені блоки кондиціонера стають причиною не тільки виникнення алергічних реакцій у всіх членів сім’ї, але також призводять до поломки системи та її подальшої неможливості працювати в колишніх режимах.

Переваги професійного чищення кондиціонерів від наших майстрів

Сучасне прочищення спліт-системи у Дніпрі – це не тільки якісна робота кондиціонера протягом тривалого часу, але й гарне самопочуття ваших рідних, близьких.

Серед величезної кількості фірм-конкурентів нашу компанію Split.dp.ua виділяють такі важливі переваги:

 • Оперативне виконання завдання з урахуванням індивідуальних побажань клієнта.
 • Виконання процедури очищення будь-якого рівня складності.
 • Надання офіційної гарантії на виконані роботи.
 • Демократичні ціни на всі послуги щодо професійного обслуговування кліматичної техніки.
 • Високий рівень професіоналізму наших кваліфікованих майстрів із досвідом роботи з різними моделями систем кондиціювання.
 • Застосування власного обладнання, приладів та інших інструментів, які майстер завжди візьме на виклик.
 • Надання консультацій, відповідей на запитання, що цікавлять клієнта.

В результаті клієнти зможуть не лише придбати та замовити монтаж кондиціонерів у магазині «Split.dp.ua», але й продовжити співпрацю, обираючи необхідні послуги комплексного обслуговування. Після завершення всіх запланованих робіт майстер перевіряє працездатність техніки у присутності замовника.